Про бренд

Illustration

Вітаю Вас на моєму сайті!

Рада з вами познайомитися. Мене звуть Ірина Попова, я дизайнер і засновник українського бренду IROCHKA. Все починається з історії...і це моя.

Мій творчий шлях розпочався ще в дитинстві, коли мама подарувала мені маленьку книжку з паперовою лялькою і набором одягу для вирізання. Це було моє перше знайомство зі світом моди, і я закохалася. З великим інтересом я приміряла одяг своїй ляльці і незабаром зрозуміла, що хочу втілювати свої ідеї. Використовуючи кольорові олівці та фломастери я почала створювати неповторний гардероб для своєї ляльки. Я з радістю згадую цей час. 
Натхненна природою, музикою, сукнями принцес, я, як і раніше, багато малювала і вже мріяла скоріше навчиться шити. На щастя, закінчуючи школу, у мене була можливість отримати професію швачки. Я вивчала швейну майстерність і вже шила свої перші вироби.

  • читати далі

    Бажаючи повністю зануритися у світ моди, розвивати необхідні навички мистецтва крою та шиття, я поступово вивчила й успішно опанувала кілька професій: кравець, дизайнер одягу, закрійник, технолог та педагог у галузі легкої промисловості. Це був довгий і неповторний шлях у моєму житті. Я вчилася працювати з різними тканинами, розвивала індивідуальний стиль і набувала безцінного досвіду. 
    Працюючи в одній дизайн студії, я раптом згадала про цінність своїх ідей і праці. Це був сигнал до дії, що настав час змін. Я довірилася своїм почуттям і вирішила створити власний бренд IROCHKA. Старанно працюючи над своїм проєктом мені вдалося здійснити свою мрію! 

Бренд IROCHKA був заснований у 2023 році для того, щоб наповнити ваше життя комфортом і теплом. Всі вироби ретельно продумані, розроблені та виготовлені вручну з натуральних матеріалів. 
Головний принцип бренду – створювати унікальні, якісні та стильні товари, які привертатимуть увагу своєю оригінальністю та функціональністю. 
Мета бренду - дати вам можливість виразити свою індивідуальність і відчути впевненість у своєму стилі.